едмежий притулок «Домажир» – домівка для врятованих тварин.
Учні 2-Б класу (вчитель Світлана Грудка) побували в гостях у ведмедиків. Кожен ведмедик у притулку має своє ім’я. Діти спостерігали за поведінкою ведмедів у природних умовах та дізналися про їхнє життя в неволі.
Діти смачно пообідали в лісових альтанках та порозважалися в мотузковому парку.
Було цікаво, пізнавально, весело

Учні нашої школи привітали лікарів КНП “4 міської поліклініки м. Львова”(вчителі Вадим Бриж, Юлія Дідич). Дякуємо за вашу плідну та складну працю.

Учні 1-В класу (вч. Наталя Гриник) пройшли курс навчання молодого пожежника, відвідавши музей пожежної безпеки. Діти ознайомилися з цією героїчною (muscle)професією, предметами пожежогасіння.
Низький уклін вам, вогнеборці, нехай вогонь буде завжди переможений!Читати повністю…

Учні 5-А класу разом з учителями Світланою Вілюрою та Марією Сидорак удруге відвідали волонтерський центр “IDEYA”.
Маленькі волонтери із захопленням плели маскувальні сітки, кікімори для військових.
Дякуємо ЗСУ за захист!

Учні 3-Б класу (класний керівник Марія Качор) побували на майстер-класі «Що приховує хімія? Виготовлення морозива. Вікторина». Було весело і смачно