Закінчили навчальний рік з радістю та незабутніми враженнями. Весело провели час та цікаво відпочили учні 2-Б класу (класний керівник Світлана Грудка). «Кольорова вечірка» подарувала дітям багато позитивних емоцій. Школярі грали в ігри, змагалися у конкурсах, ласували «кольоровими» смаколиками, вітали літніх іменинників та отримали «квиток на літак» у третій клас із зупинкою «Канікули».

Стартувала школа дозвілля «Нарнія».
ДЕНЬ ПЕРШИЙ:
На дітей чекала захоплива програма: активна руханка, перегляд фільму «Хроніки Нарнії: Лев, чаклунка та шафа», цікава англійська, а також мобільний планетарій.
Далі буде….

20 учнів 8-В класу (уч. історії Христина Пікулицька) взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді “На Урок (Весна 2024)” з історії та досягли чудових результатів: 11 учнів отримали дипломи ІІІ ступеня.

2 маскувальні сітки та обереги, сплетені та виготовлені нашими учнями та учителями, передали Волонтерському центру “Захистимо Україну разом”, м. Львів, Пасічна, 49а. І на цьому зупинятися не збираємося!
З вірою у серці у наші ЗСУ!