Позитивна мандрівка учнів 9-В класу та батьків (класний керівник Марія Мукан), 5-Б класу (класний керівник Алла Котій).
Учні насолодилися гірськими краєвидами, піднялися на канатно-крісельній дорозі, покаталися на найвищому колесі огляду, пройшлися стежками історії періоду Галицько-Волинського князівства.
Усі щасливі! А це головне!

Отже, ДЕНЬ ДРУГИЙ розпочався активно і весело з ранкової зарядки, а продовжився майстер-класом «Веселі звірята», креативною англійською, походом до Бібліотека для дітей “Сихівська” і Арт-терапією «Сила, натхнення, творчість», також підготовка до конкурсу «Україна має талант» викликала шквал емоцій та щирий запальний сміх.
Підсумком дня стала прогулянка Сихівським парком та квест «Веселі старти», які не залишили байдужим кожного з присутніх.
Діти втомлені, але натхненні покинули табір, щоб завтра знову повернутись.
Далі буде….