Закінчився 2023-2024 навчальний рік.
Звітна конференція, яка вже стала традиційною – це час підведення певних підсумків у роботі колективу школи, учнів та безпосередньо директора.
Підсумки підбиті
Плани окреслені
І як завжди, об’єднані спільною метою, рухаємося тільки вперед!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Цими днями координаторка імітаційної гри у нашій школі, учителька історії Христина Пікулицька, бере участь у літній школі, метою якої є поглиблення знань з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, громадянської освіти, громадянської парламентської просвіти; колективна рефлексія досвіду проведення імітаційної гри для учнів 8-11 класів; розвиток готовності до інноваційної діяльності та використання сучасних методик громадянської парламентської просвіти; нетворкінг представників Всеукраїнської мережі осередків громадянської парламентської просвіти.
Читати повністю…