Цими днями координаторка імітаційної гри у нашій школі, учителька історії Христина Пікулицька, бере участь у літній школі, метою якої є поглиблення знань з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, громадянської освіти, громадянської парламентської просвіти; колективна рефлексія досвіду проведення імітаційної гри для учнів 8-11 класів; розвиток готовності до інноваційної діяльності та використання сучасних методик громадянської парламентської просвіти; нетворкінг представників Всеукраїнської мережі осередків громадянської парламентської просвіти.

Проєкт реалізується за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG) Програма USAID РАДА: наступне покоління, що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».