Клас перетворився на еко-лабораторію, де активно працювали учні 2-Г класу (класний керівник Оксана Глібовецька). Учні переглянули відеоматеріали про охорону природи, а потім у грі вчилися сортувати сміття за видами відходів.

На завершення складали тематичні пазли, закріплюючи знання про довкілля. Маленькі кроки кожного — це велика турбота про нашу планету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *