
Клас перетворився на еко-лабораторію, де активно працювали учні 2-Г класу (класний керівник Оксана Глібовецька). Учні переглянули відеоматеріали про охорону природи, а потім у грі вчилися сортувати сміття за видами відходів.
На завершення складали тематичні пазли, закріплюючи знання про довкілля. Маленькі кроки кожного — це велика турбота про нашу планету.
