Завершився міський етап змагань «Пліч-о-пліч» з масового футболу серед дівчат 5–9 класів (вчителі Марія Гнівушевська, Оксана Онишкевич). У надзвичайно напруженій боротьбі, де вирішувала кожна секунда, дівчата показали характер, силу духу та справжню командну гру!

Фінал був максимально драматичним — долю першого місця вирішив лише один гол у серії пенальті… Трішки не вистачило до перемоги, але результат — почесне друге місце у місті! Пишаємось! Дівчата — справжні бійці, які довели, що ніколи не здаються. Попереду ще багато перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *