
У Всесвітній день книги учні 5-В класу (учителька української мови та літератури Ірина Подоляк) нагадали про силу слова, що здатне надихати, змінювати, вражати, відкривати нові світи. Школярі ділилися цікавими історіями; сторінки книжок оживали в голосному читанні, герої ставали ближчими в щирих обговореннях, кожна книга на «дереві читання» знайшла свого читача.
Книга – це не просто текст, це офлайн-режим для душі!
