
Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» — це місце пам’яті, яке відкриває правду про трагічні сторінки ХХ століття та життя людей за часів нацистського і радянського режимів. Завдяки експозиціям, документам і особистим історіям екскурсовод Юлія Артимишин допомогла учням 10-Б класу (класний керівник — Марія Мукан, студентка історичного факультету — Лілія Кабацька) глибше усвідомити долі людей у період тоталітарних режимів, відчути атмосферу тих непростих часів, а також зрозуміти цінність свободи, людської гідності та історичної пам’яті.
Такі зустрічі з історією допомагають молоді формувати свідоме ставлення до сьогодення, виховують відповідальність за майбутнє, сприяють кращому розумінню подій, що відбуваються навколо нас і вчать цінувати свободу. Дякуємо організаторам за пізнавальну екскурсію, а учням — за активність і зацікавленість!
