У рамках Дня цивільного захисту для учнів 3-х класів було проведено пізнавальну лекцію, присвячену Чорнобильській катастрофі.

Лекцію провели представниці учнівського парламенту Вероніка Ваксман та Христина Малахівська разом з педагогом-організатором Дмитром Мавдриком. Діти дізналися більше про події тієї трагічної ночі, її наслідки та значення для України і всього світу. Важливо, що навіть у такому віці школярі починають розуміти історію та робити власні висновки.
Читати повністю…








