Відбувся табір «Амбасадори безпечного освітнього середовища»!
2026-06-25

За запрошенням інспектора Служби освітньої безпеки, Марії Ващук, учасниками табору стали учні Сороківський Олег та Пікневич Юлія. Протягом двох насичених днів учасники знайомилися з однолітками з різних шкіл Львова, відвідали університети, брали участь у цікавих активностях, командних завданнях та навіть плаванні на байдарках.
Читати повністю…