За запрошенням інспектора Служби освітньої безпеки, Марії Ващук, учасниками табору стали учні Сороківський Олег та Пікневич Юлія. Протягом двох насичених днів учасники знайомилися з однолітками з різних шкіл Львова, відвідали університети, брали участь у цікавих активностях, командних завданнях та навіть плаванні на байдарках.

Захід відбувся в межах співпраці Львівський державний університет безпеки життєдіяльності , Львівський державний університет внутрішніх справ та Патрульна Поліція Львівської Області. Нові знайомства, корисний досвід та незабутні враження гарантовані!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *