Музейний урок

15 травня 2018р. учні 8А класу СЗШ 90 , під керівництвом вчителя історії Петренко Г.Г. та вчителя англійської мови й класного керівника Савчин І.М. відвідали Львівський історичний музей( експозицію відділу «Давня історія України») та провели захоплюючий музейний урок українською та англійською мовами «Інтерактивна екскурсія-гра «Давні рукописи та друковані книги»». До уваги учнів було представлено надзвичайно вартісну колекцію рукописів і стародруків( Євангеліє XV-XVI ст., Апостоли, Нотна книга церковного співу, написана на пергаменті). Учні взяли участь у вікторині «Що? Де? Коли?», практикувалися у написанні на воскових дощечках і бересті, складали історичні пазли англійською мовою, відтискували друкарськими кліше. Двомовний музейний урок видався надзвичайно повчальним та цікавим.