Добра багато не буває! Впевнені на 100% наші учні та вчителі. Тому в цьому році наш навчальний заклад бере участь у конкурсі на найяскравішу благодійну ініціативу до Всеукраїнського дня добрих справ у межах #ЩедрийВівторокДіти за підтримки фонду «Запорука» та фонду «Загорій».

Нагадати, як ми провели “Щедрий вівторок”? Учні нашої школи відвідали Домівку Врятованих Тварин, де перебувають звірі, яких викупили на притравочних станціях, де на них тренували мисливських собак, у недобросовісних господарів, а також поранені тварини, які не можуть повернутися у дику природу. Школярі відвезли чотирилапим гостинці, які зібрали учні 5-10-х класів.

Ми маємо шанс отримати один із трьох основних призів. Для цього нам дуже потрібні ваші голоси.

Посівши 3 місце, отримаємо класний принтер, який допоможе друкувати різні навчальні матеріали до уроків. За 2 місце – проєктор для презентацій чи пізнавальних фільмів. А якщо переможемо, то інтерактивну дошку, і наші заняття стануть ще більш крутими і захопливими!

Підтримайте нас, будь ласка! Голосуйте за нашу благодійну акцію на веб-сайті БФ “Запорука”.

Хороші справи мають звучати дзвінко!

Дякуємо усім-усім небайдужим школярам, вчителям, батькам за те, що відгукнулися! Дякуємо фонду «Запорука» за такі потрібні «Уроки доброти»!

Ось коротенька підказка, як за нас проголосувати: