Сьогодні, 24 грудня 2021 року, Софія Голуб, учениця 9-А класу, членкиня Національної скаутської організації України “Пласт”, врочисто передала Вифлиємський вогонь миру вчителям та учням нашої школи.

Вифлиємський вогонь миру – це символічний Вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлиємі та поширюють по всьому світу. Світло має важливе значення, оскільки симфолізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців у Святвечір.

Всі охочі можуть запалити свічку у школі та принести Вифлиємський вогонь у свої домівки.

Захід організували: Малиш Л. П., учитель християнської етики, Пікулицька Х. І., педагог-організатор, Гладун С. Б., заступник директора з виховної роботи, спільно з учнівським самоврядуванням.