Ось і настав цей день. 1 вересня — День знань і старту нового 2022/2023 навчального року!

На жаль, це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни наші діти продовжують вчитися, бо саме якісна освіта може укріпити їхнє відчуття і розуміння української ідентичності та підготувати до успішного творення власного життя, власної родини і своєї країни. З метою виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути, для учнівської молоді  у школі провели перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!».
10-А клас (кл. кер. Ткач І.Є.).
День Знань 2022!
Читати повністю…