28-30 вересня у школі проходять дні пам’яті жертв Бабиного Яру. Учні 7-х класів (уч. історії Пікулицька Х. І.) підготувати проєкти, присвячені трагічним подіям у Києві у 1941-1943 рр. та переглянули документальний фільм “Бабин Яр: як нацисти хотіли приховати свої злочини”, знятий телеканалом “Суспільний”.

Вшанування подій трагедії Бабиного Яру – це привід не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.
Сьогодні учні 5-Б класу (кл.кер. Моравська Н.І.) вшанували пам’ять жертв Голокосту, подивились фільм “Перерване дитинство”.

Бабин Яр – одне з відомих трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні: 29 та 30 вересня 1941 року німецькі війська розстріляли 34 тисячі євреїв.Масові розстріли тривали протягом двох років.
Учні 11- А, 11-Б класів (вч.історії Мукан М.В.) провели тематичний урок Читати повністю…