У вівторок, 27 вересня, відбудуться вибори голови учнівського самоврядування школи. Маємо двох кандидаток, яких і бажаємо представити шкільній спільноті. Обидві розумні, амбітні та цікаві. Ось їхні програма:

Добрий день, шановні колеги!
Я, Войтович Софія, учениця 10-А класу, висуваю свою кандидатуру на пост голови учнівського самоврядування — президента школи.

Читати повністю…

Сьогодні, 23 вересня 2022 р., у школі відбулася зустріч учнів 6-х, 7-х, 9-х та 10-х класів з стендаперкою, письменницею та історикинею Роксаною Тимків. Говорили про її новий роман-антиутопію «Ще дивніший новий світ», про теми, які вона у ньому підіймає: бодіпозитив, світ соцмереж, фемінізм, насилля та психологічні травми.  Роксана відвідала наш шкільний музей «Мистецька Львівщина». Уже з понеділка у нашій шкільній бібліотеці учні зможуть взяти на абонемент її нову книгу, а також «Голеор» та «Диявол – це я», які вийшли раніше.
Захід організувала Пікулицька Х. І., педагог-організатор.

З сумом і болем повідомляємо, що 19 вересня загинув наш випускник, В’ячеслав Волгін, під час виконання бойового завдання у складі 80 ДШБр.

В’ячеслав закінчив школу у 2016 році. Працьовитий і товариський, надійний друг та опора. Прислуговував у храмі Зіслання Святого Духа разом із сестрою. Його класний керівник, Оксана Василівна, згадує, що у В’ячеслава завжди було загострене відчуття справедливості. Він був першим, хто захищав менших; не боявся перечити старшим, якщо правда була на його стороні; брав активну участь у позашкільних заходах.

Усією шкільною спільнотою висловлюємо щире співчуття рідним В’ячеслава, його дружині, матері, сестрі.

Вічна пам’ять герою!