![Інтегрований урок з української мови й образотворчого мистецтва в 2-В класі](https://shkola90.com/data/2023/12/Intehrovanyy-urok-z-ukrainskoi-movy-y-obrazotvorchoho-mystetstva-v-2-V-klasi-600x600.jpg)
Зима — красуня, біла чарівниця! В ній стільки дива-дивного й краси!
Під таким гаслом пройшов інтегрований урок з української мови й образотворчого мистецтва в 2-В класі (класний керівник Наталія Василенко), на якому учні вчились не тільки розпізнавати неповторну й загадкову красу природи у зимовий час, оспівану в художніх творах, а й самим створювати власні зимові фантазії.
Урок пройшов весело й цікаво!
Діти малювали свою “Снігову казку”.