
Разом із класним керівником Наталією Куземською учні 4-Г класу поринули у захопливу атмосферу казок Ганса Крістіана Андерсена під керівництвом бібліотекарів Ганни Баран та Ірини Кравець. Діти обговорювали «Гидке каченя» та «Дикі лебеді», дізнавалися про мужність, дружбу та перетворення, а потім творчо передали свої емоції на папір, створивши власну галерею лебедів.
Це справжнє свято фантазії, яке надихає мріяти, творити та відкривати нові горизонти книги
