З 12.09.2022 р. до 16.09.2022 р. у школі проходив Олімпійський тиждень, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

У рамках “Олімпійського тижня” проведено спортивні естафети (уч.Якушевський Е.О.) з учнями 7-х класів.

У рамках “Олімпійського тижня” проведено спортивні естафети (уч.Сидорак М.М.) з учнями 4-х класів.

У рамках “Олімпійського тижня” проведено хореографічні “па” (уч. Радченко О.А.) для учнів 1-х класів.

У рамках “Олімпійського тижня” проведено спортивні ігри флорбол та волейбол (уч. Гнівушевська М.М.) для учнів 5-6-х класів.
Олімпійський тиждень у школі

У рамках “Олімпійського тижня” проведено естафети на свіжому повітрі (уч.Куян Н.Р.) з учнями 2-го класу.