Магія та чари прямісінько на сцені!
Сьогодні наші талановиті учні 6-А, 6-В та 6-Г класів (вчитель англійської мови Катерина Кравс) та учні 2-Б класу (вчитель англійської мови Ірина Гнатів), а також учениця 9-А класу Софія Новосядла (класний керівник Євгенія Глібовецька) створили казкову атмосферу завдяки виставі «Peter Pan» англійською мовою!
Ця вистава – наш подарунок люблячим матусям на День матері. Учні не лише розкрили свої таланти, а й зуміли передати дух пригод і фантазії.

«Пласт»- національна скаутська організація України, яка сприяє всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі.
Відбулася зустріч пластунки, виховниці Марії Багрій, з учнями 7-В, 8-Г класів (вчитель християнської етики Леся Малиш). Діти дізналися про можливості особистого розвитку в «Пласті», подивилися відеопрезентацію про веселі, цікаві, захоплювальні ігри, вишколи, змагання у пластових таборах.
Щиро дякуємо Марії, дякуємо ЗСУ за можливість мати такі цікаві, змістовні зустрічі.

У рамках проєкту «Смілива» відбувся «Безпековий тренінг» для дівчат старших класів. Під час цього заходу ученицям розповідали про те, як захищати фізичний, емоційний та психологічний кордони особистості. У кінці тренінгу дівчата мали можливість здобути навики самооборони під проводом професійного тренера.

В учнів 11-Б класу відбувся тренінг «Зниження рівня тривоги перед НМТ» (практичний психолог Ростислав Барабаш). Інтерактивна лекція була спрямована на підготовку учнів до стресових ситуацій під час навчання та проведення тестів.

“Генетичний код нації” – так називають українську вишиванку. Допоки українки вишиватимуть сорочки, вкладаючи в них свою душу, а українські воїни одягатимуть їх, – Україна непереможна! Літературно-музичну композицію “Вишиванка – символ України, чистота народної душі” підготували учні 11-А класу (класний керівник Ірина Ткач).