«Чому не можна списувати?» Таку фразу неодноразово чуємо з учнівських уст
А чи справді можна списувати учні 4-Б класу дізналися на інтегрованому уроці інформатики та англійської мови “Способи визначення та позначення авторства інформаційних продуктів”.
Учителі інформатики Наталія Крап і англійської мови Ірина Гнатів розповіли учням основні аспекти авторського права

«Герої сьогодення. ДСНС- важливість і необхідність у час війни і в мирний час. У 2-Г класі (класний керівник Наталія Куземська) відбулась зустріч із мамою Давида Войтовича, Іриною, яка розповіла про складність професії рятувальника сьогодні, а також нагадала школярам про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях

В межах проекту М18: Ми можемо більше, учні 10-х та 11-В класів взяли участь у Форумі дитячої демократії.????
З вітальної промовою до юних парламентарів звернувся перший заступник голови ВРУ О. Корнієнко.
Учні обмінялися думками та враженнями про роботу у шкільних парламентських осередках та будували плани на майбутнє задля розвитку і відновлення України.????????????????
Координатори проєкту у школі: учителі історії Наталія Моравська та Христина Пікулицька.