Учні 1-В класу (вчитель Наталя Гриник) з нетерпінням чекають Великодніх свят. Поки матусі печуть паски, діти з великим задоволенням виготовляють писанки.
Підтримуємо українські традиції!

В учнів 11-А та 11-В класів відбувся тренінг «Зниження рівня тривоги перед НМТ» (практичний психолог Ростислав Барабаш). Окрім інтерактивної лекції, в учнів була можливість поспілкуватись з випускником нашої школи, студентом 4-го курсу психології Юрієм Кісловим, який теж поділився способами заспокоєння тривоги, які він досліджує в своїй дипломній роботі.

Незабаром Великдень! Саме час для створення Osterkarten. Учні 5-А та 5-Б класів (учитель Галина Кунець) на уроці німецької мови працювали над виготовленням великодніх листівок, сповнених теплими та щирими побажаннями :”Frohe Ostern”, “Viel Glück”, “Frieden und Freude”.
Нехай усе збудеться!!!