У 5-Б класі (класний керівник Алла Котій) відбулася година спілкування «Дисципліна на дорогах – запорука безпеки». Діти повторили правила дорожнього руху, намалювали цікаві малюнки та переглянули корисне відео.
Усі вже підготувалися до літніх канікул!

Як виглядала наша Земля декілька мільйонів років тому? Які тварини панували у той час? На ці та безліч інших питань учні 6-А та 8-Б класів отримали вичерпні відповіді під час мандрівки парком історії землі Underhill. Це дуже цікаве і незвичайне місце, де діти побачили і доторкнулися до скульптур доісторичних тварин, познайомилися з різними етапами розвитку цивілізації, подорожувати у часі та просторі, спостерігати за живими хижаками та страусами.
А далі учні побували у фантастичному поселенні легендарних створінь – Парку легенд Гедзьо . Саме в цьому парку вони відчули, що потрапили до легенд, які межують з чарівним світом ельфів, гномів, магів та інших. Така подорож запам’ятається надовго.