Вистави розповідають різні історії, кожна з них є унікальною.
Учні 7-Б класу (класний керівник Ірина Паляниця) побували на прем’єрі вистави «Зачарована Десна» в Театрі Юного глядача. Театр робить життя яскравішим, допомагає краще розуміти світ навколо.

Дорогі мами!
У цей особливий день, День матері, ми від усього серця вітаємо вас зі святом, яке є символом безмежної любові та невтомної турботи. Ви – наша підтримка і надія, ви – ті, хто вчить нас бути сильними і добрими людьми. Нехай кожен день приносить вам радість і задоволення, а ваша любов повертається до вас сторицею. Нехай ваше серце завжди буде наповнене любов’ю, а домівка – теплом і затишком.
Особливі слова подяки усім матерям наших воїнів-захисників за те, що виховали славних патріотів, які неймовірними зусиллями творять нову історію нашої держави.
Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини!
Миру і злагоди у ваші оселі!
З повагою, дирекція школи!