У 2-Г класі (класний керівник Наталія Куземська) відбувся урок економічної грамотності, де діти проявляли свої знання про упакування продуктів, дізнавалися, яка інформація є на упаковці і на скільки важливе сортування сміття на сьогодні

Вивчити й знати правила дорожнього руху необхідно для того, щоб не ризикувати своїм життям і життям інших людей Учні 8-В класу (класний керівник Ірина Подоляк) повторили правила вуличного руху для пішоходів, вчилися розрізняти дорожні знаки.

Учні 6-Б класу (класний керівник Наталія Моравська) обговорили важливість дотримання безпечної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я. Після цього грали у квест-гру «Дорожні знаки-наші друзі».

Учні 7-А класу (класний керівник Мирослава Камінська) на годині спілкування повторили правила дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів та закріпили свої знання під час екскурсії.
Правила дорожні повинен знати кожен!