Тематичний урок "Герої серед нас!" у 8-В класі
«Ми пишаємося вами! Молимося і чекаємо! Шануємо пам’ять тих, кого немає серед нас!»
Слова вдячності та гордості висловлювали учні 8-В класу (кл.кер. Мукан М.В.) на тематичному уроці “Герої серед нас”
Слава ЗСУ!??
Україна переможе!

Флешмоб від учнів 6-Г класу
Малювали патріотичні плакати для наших Захисників з побажаннями вернутися живими і здоровими, брали участь у вікторині учні 6-Г класу (кл.кер. Олійник О.П.)

«Герої серед нас!» - інформаційно-виховний захід у 11-Б класі
Схиляємося перед мужністю українських воїнів, вдячні кожному, хто захищає нас на передовій. Слова вдячності воїнам ЗСУ: батькові Глібу та брату Дмитру висловлювали учні 11-Б класу (кл.кер. Вілюра С.Й.) під час інформаційно-виховного заходу «Герої серед нас!»
Ми віримо у ЗСУ і точно знаємо, що після нашої Перемоги, буде міцна, вільна та Незалежна Держава! ??

"Від кіборгів до азовців. Міцніші за сталь. Запекліші за вогонь" - історичний дайджест від учнів 10-А класу
З любов’ю до неньки-України, вірою в Перемогу та вдячністю Героям – захисникам, які ціною свого здоров’я і життя боронять Україну! “Від кіборгів до азовців. Міцніші за сталь. Запекліші за вогонь” – історичний дайджест від учнів 10-А класу (кл.кер. Ткач І.Є.)
Все буде УКРАЇНА! ??

Історія України сьогодні пишеться не чорнилом, а кров’ю батька, матері, брата, сестри… Про роль жінки на фронті і в тилу ділилися думками учні 5-Б класу (кл. кер. Моравська Н.І.) на пізнавально-тематичній зустрічі “Жінка на лінії вогню”.

«Патріотизм починається з колиски» - година спілкування в 4-Б класі
«Патріотизм починається з колиски» – саме під таким гаслом пройшла година спілкування учнів 4-Б класу(кл.кер. Антошик О.Й.) із захисником Вітчизни. Прагнення бути свідомим громадянином України, виховання гордості за свою державу і її героїв-воїнів глибоко закарбувалося у серцях маленьких патріотів.
Ми Сильні! Ми Нездоланні! Ми Вільні, коли у нас такі Захисники!
Дякуємо Вам ??
Україна понад усе!

З учнями  10-Б класу ділилися досвідом волонтери з благодійної організації КАРІТАС
Волонтери – герої нашого часу! Так можна сказати про людей, які знаходять час, можливість, щоб допомагати, підтримувати та розуміти інших. З учнями 10-Б класу (кл.кер. Єдинак І.Я.) ділилися досвідом волонтери з благодійної організації КАРІТАС.
З УКРАЇНОЮ в ❤️!

Ушанували пам'ять полеглих героїв у російсько-українській війні учні 8-Г та 9-В класів!
Зима, що нас змінила…
Ушанували пам’ять полеглих героїв у російсько-українській війні учні 8-Г класу ( кл. кер. Біжко Л.Я.) та 9-В класу ( кл. кер. Іванець О.В.) поклавши квіти на могилі випускника СЗШ 90 Волгіна В’ячеслава, який загинув у боях за Україну під Бахмутом.

Дякуємо за відвагу та незламність, бо за вашими спинами наше завтра
Дякуємо за відвагу та незламність, бо за вашими спинами наше завтра????
Плакат зі світлинами рідних та друзів, які зараз боронять Україну виготовили учні 5-В класу (кл.кер. Гарват С.В.)
Нас захищають найкращі люди на планеті! ??

Відеозв’язок з  випускником Сидораком І.О. для учнів 9-А і 9-Б класів
Мир, незалежність та цілісність держави завойовують для нас справжні герої сучасності.
Про реалії війни, про життя військових на передовій, про мрії й бажання солдат розповів безпосередній учасник бойових дій.
Відбувся відеозв’язок із нашим випускником Сидораком І.О. для учнів 9-А і 9-Б класів у прямому ефірі, де вони задали питання та отримали на них відповіді.
Слава Україні! Героям Слава!