У нас, в Україні, в такий не легкий час та попри тривоги діти створюють казку.
Вистава «Cinderella» (англійською мовою) у виконанні учнів 5-А, 5-Б та 5-Г класів. Захід організували учитель англійської мови Кравс К. В та педагог-організатор Пікулицька Х. І.

Конкурс плакатів, приурочений Дню пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Герої не вмирають. Вони згори тримають небо над Україною!
Сьогодні ми віддаємо шану Героям, які ціною власного життя захистили європейський вибір країни. Під таким гаслом учні 5-А класу (кл.кер.Чорна Л.М.) провели конкурс плакатів, приурочений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Діти висловлювали своє ставлення до подій, вшановували Героїв Майдану.
Боротьба триває!
Герої не вмирають! ??

Вікторина "Моя Україна"!
У 2-А класі (кл.кер. Новосядла І.Б.) відбулася вікторина «Моя Україна». Діти розповідали про теперішні події, згадували батьків, котрі зараз захищають нашу державу. Відповідали на запитання, поповнювали свої знання про Україну новими фактами, вчилися ділитися на групи і власноруч вперше створювали газету. А ще підтримували і допомагали один одному.
Все буде УКРАЇНА! ??

Свято української мови «Рідну свою мову я люблю!» у 3-Б класі!
Щоб формувати в учнів розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробуджувати почуття національної гідності; виховувати любов до рідної мови у 3-Б класі (кл.кер. Підставська Г.А.) відбулося Свято української мови «Рідну свою мову я люблю!»
Діти молодці! ?
Все буде УКРАЇНА! ??

Листівки до Міжнародного дня рідної мови!
Уроки можуть бути не лише пізнавальними, але й цікавими?
Учні 5-В (уч. Гарват С.В.) та 5-Г (уч.Бациц О.М.) класів грали у мовне доміно та виготовили листівки до Міжнародного дня рідної мови?
Мова має значення??

Інтелектуально-розважальна гра "Солов'їне шоу!"
У сучасних реаліях життя українська мова стала для нас не лише засобом спілкування, а й сильною зброєю, яка допомагає визначити нашу національну ідентичність, надихає на боротьбу та об’єднує заради спільної перемоги над ворогом. Учні 9-А класу переконалися, що важливо знати свою мову досконало під час інтелектуально-розважальної гри «Солов‘їне шоу» (уч. Ільчишин Г.С.)
Мова має значення! ??

Поетична вервичка до Міжнародного дня рідної мови!
Мова – духовний скарб нації! Це не просто засіб спілкування, це те, що живе в наших серцях! Поетичною вервичкою відзначили учні 7-В класу (кл.кер. Подоляк І.В.) Міжнародний день рідної мови.