Сьогодні учні 7-А класу (кл. кер. Антощук І.І. ) долучились до 10 всесвітньої “тихої ” акції “Ангели пам’яті” із вшанування Героїв Небесної Сотні.
Щороку українці створюють тисячі білих витинанок ангелів, які символізують загиблих за Україну, нашу спільну болючу пам’ять та непохитну віру у перемогу світла над темрявою. Вічна пам’ять Героям!

Участь учнів 6-Б класу в акції  «Ангели  пам'яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні!
20 лютого – День Георїв Небесної Сотні. Ці люди дали нам можливість і надалі обстоювати свою свободу. Сьогодні Україна звучить гордо й це, зокрема, завдяки подвигу Героїв Майдану.
Учні 6-Б класу (кл.кер. Паляниця І.І.) були учасниками заходу «Герої не вмирають», який відбувся у Бібліотека для дітей “Сихівська”. Діти долучилися до «тихої» акції «Ангели пам’яті» із вшанування Героїв Небесної Сотні.
Все буде УКРАЇНА! ??

«Веселі старти» в 1-Б класі!
Дуже приємно коли є свято, а коли це свято спортивне – дуже круто! ?
У 1-Б класі відбулися змагання «Веселі старти» (уч. Якушевський Е.О.). Діти змагалися в швидкості, спритності, показали вміння досягти взаєморозуміння в команді. Змагання дуже сподобалось учням, це гарні спогади та круті емоції ?.
Дякуємо всім за участь! ?
Молодці! ?
Все буде УКРАЇНА! ??