Відбулося вручення сертифікатів учням 8-10 класів, які успішно пройшли Всеукраїнський курс з громадянської та парламентської просвіти, впроваджений Освітнім Центром ВРУ, ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики», Київським ліцеєм бізнесу за підтримки Програми USAID «Рада: наступне покоління». Читати повністю…

Вітаємо Асташкіну Антоніну, ученицю 6-А класу (кл. кер. Камінська М. Т.), з публікацією есе “Як шкода, що почалася війна…” у збірнику “Творчі канікули-2022”, виданий за результатами Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», організованого Національною бібліотекою України для дітей.

Прочитати есе Антоніни можна за посиланням:  https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/762#page/270/mode/2up

Позашкільна діяльність допомагає розкрити та розвивати таланти дитини, надихає її та формує її особистість. Пишаємося ученицею 7-Г класу Бжезинською Діаною, учасницею Дівочого вокально-хореографічного ансамблю “Панночка”, та учнем 3-Г Бжезинським Олегом, учасником Парубоцького вокально-хореографічного ансамблю “Джура” при храмі Різдва Пресвятої Богородиці,  які виступили на Різдвяному концерті у Центрі Довженка.