Відбулося вручення сертифікатів учням 8-10 класів, які успішно пройшли Всеукраїнський курс з громадянської та парламентської просвіти, впроваджений Освітнім Центром ВРУ, ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики», Київським ліцеєм бізнесу за підтримки Програми USAID «Рада: наступне покоління». Протягом жовтня-грудня 2022 року школярі взяли участь у 10 вебінарах та успішно здали фінальний тест. Громадянська парламентська просвіта сьогодні особливо актуальна, адже спрямована на підвищення обізнаності юних громадян щодо устрою та функціонування ВРУ,  посилення спроможності школярів до ефективної політичної участі, відповідального ставлення до своїх громадянських прав й обов’язків.

Координатори парламентського просвітницького осередку у школі – Моравська Н. І., Пікулицька Х. І., Турянська Г.