"Веселі старти" серед команд 2-х класів!
Спортивне свято ? – це свято здоров’я! Відбулися улюблені змагання школярів “Веселі старти” серед команд 2-х класів (уч. Куян Н.Р.). Кожен, хто був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я!
Під час змагань діти показали, як уміють долати труднощі, підтримувати один одного, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємопідтримку!
Свято спорту вдалося на славу! ? Бажаємо учасникам нових перемог ? здоров’я та успіхів!

"Веселі старти" для учнів 3-х класів!
Спортивні естафети «Веселі старти»?‍♀️, які завжди викликають велику радість, приносять заряд енергії і позитивний настрій були проведені для учнів 3-х класів (уч. Гнівушевська М.Я.)!
Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу.
Перемогу вибороли учні 3-В класу!
Вітаємо переможців! ?