У межах дослідницько-пошукового проєкту «Сміття мовне і сміття побутове… Котра проблема важливіша?» учні 7-Б класу на уроках української мови (вчитель Ірина Паляниця) вчилися помічати «мовний бруд» та уникати його у власному мовленні, розвивали навички дослідницько-пошукової роботи, орфографічну та пунктуаційну пильність,удосконалювали практичні вміння працювати із завданням різного типу.
Учні довели, що вони не байдужі до всього, що нас оточує, промовляє з великих рекламних щитів, оголошень… що вони знають, як правильно!
«Мова – коштовний скарб народу!»

Учні 1-Б класу (класний керівник Оксана Антошик) взяли участь у XX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді ,,На Урокʼʼ (Зима 2024) з математики та української мови.
Результати потішили всіх!
Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися і пізнавати світ!

“Результати міжнародного дослідження PISA України: чому це важливо і що робити далі”?
Відбулась друга зустріч з очільницею Український центр оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко, на якій учителі школи Ірина Антощук та Ірина Чучвера разом із учителями шкіл Львова обговорили результати міжнародного дослідження. Наскільки все погано? Що з цим робити? І як вищій освіті підлаштуватись під результати моніторингу?
Управління освіти Львова

Давай самовиражатися через науку?
Наші учні 8-10-х класів взяли участь у проєкті OCTOSCIENCE.Lviv municipal open STEAM Open Lab.
Три місяці хімії, програмування, біотехнологій, 3D моделювання та інженерії.А ще робота на сучасному обладнанні в лабораторіях із науковцями, цікаві лекції від провідних експертів.
Тривалість: 3 місяці (щочетверга о 18:00).
Дякуємо нашим хлопцям ЗСУ за таку можливість пройти навчання!

Закінчилася ХХ Всеукраїнська інтернет-олімпіада “На Урок” (Зима 2024).
Учні 1-А класу (класний керівник Олександра Стасишин) взяли участь в олімпіаді з математики (19 учнів), та з предметів початкової школи (21учень) і отримали Дипломи.
Вітаємо переможців.
Так тримати!

Розпочали новий навчальний тиждень з нашої доброї традиції підняття Державного Прапора.
Дякуємо учням 9-Г класу (класний керівник Людмила Біжко) за продовження ініціативи!
Все буде УКРАЇНА!