Сьогоднішній урок англійської мови у 6-А класі (вчитель Катерина Кравс) пройшов у нашій відпочинковій зоні і був просто неймовірним! Зануритися в навчання серед затишної атмосфери – що може бути краще?

На виховній годині, яка відбулась у 2-Г класі (класний керівник Наталя Куземська), учні мандрували стежкою добрих намірів, створювали галявину доброти та дарували один одному теплоту свого серця.

Цікава та захоплююча інтелектуальна гра “Еврика” відбулася у 6-Г класі (учитель Олексій Луцюк). Під час заходу учні розвивали творче мислення, винахідливість, кмітливість, вчилися взаємній відповідальності за роботу команди. Боротьба була завзята, бо всі захопилися грою і дуже старалися. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і навчатися!