Учні 10-х класів (класні керівники Марія Сидорак та Ірина Чучвера) побували на тренінгу «Основи мінно-вибухової безпеки та безпечного поводження зі зброєю».
Знання – рятують життя!

Допитливі школярі полюбляють дізнаватися щось нове іноземною мовою і застосовують свої знання на практиці.
Ось тому і перемагають у конкурсах та олімпіадах учні 2-х класів (вчитель англійської мови Ірина Гнатів).

На уроці «Рухи води Світового океану» учні 6-Г класу (учитель Олексій Луцюк) вчилися критично мислити, вирішувати проблеми, обґрунтовувати власну думку, самостійно здобувати знання з різних джерел і застосовувати їх на практиці. Особлива увага приділялася безпечній поведінці під час цунамі, шторму.

Поговорімо про екологію
Учні 8-9-х класів із вчителями хімії Іриною Чучверою та Іванною Єдинак прослухали лекцію “Екологічні виклики сьогодення” в Lviv Open Lab, де обговорили:
– історичний аспект екологічних проблем
– головні джерела забруднення навколишнього середовища
– можливі шляхи вирішення екологічних проблем разом із спікером Ігорем Муцем – кандидатом хімічних наук, доцентом кафедри безпеки життєдіяльності Львівського національного університету імені Івана Франка.
Дякуємо воїнам ЗСУ за таку можливість.

Природа – невід’ємна частина нашого життя, так само, як і її мешканці. До Всесвітнього дня дикої природи в межах шкільного проєкту «Наукові забави» учні 6-х класів (учитель Зоряна Бешлей) не лише вивчали диких тварин, а й спробували зробити їх із паперу за допомогою методу оригамі.