Інтернет дає безліч різних можливостей.
Але це особливий простір, який теж вимагає пильності та обережності.
Окрім правил щодо специфіки контенту для розміщення в соціальних мережах, є також правила безпеки поводження в інтернеті. Вони допомагають захистити себе.
Навички безпечної поведінки в інтернеті отримали учні 9-х класів на уроці інформатики (учитель Марія Сабан) в межах проєкту від Офіс доброчесності НАЗК «Прозора школа».
Управління освіти Львова.

Доброчесність тут і зараз: величний народ величної країни!
У межах проєкту від Офіс доброчесності НАЗК «Прозора школа» учні 6-х та 9-х класів актуалізували знання про Україну і те, чим ми можемо пишатися, як громадяни держави; визначили роль кожного українця в розбудові доброчесного суспільства.
Попереду – багато викликів, але мета тільки одна – успішна УКРАЇНА!
Разом ми будуємо прозору та доброчесну шкільну спільноту!

Закінчилася подорож наших маленьких дослідників 3-4-х класів у світ доброчесності в рамках проєкту від Офіс доброчесності НАЗК «Прозора школа». Школярі пройшли чималий шлях: познайомилися з ІнтʼОКом, змайстрували прапорець про дотримання правил, відчули силу свого серця, запустили «ракету відповідальності», ділилися «яблуками суперсил», бачили рівні можливості для всіх людей за допомогою «окулярів рівності», відчули себе краплею в океані гідних людей, разом розробляли волонтерський проєкт, дізналися як корупція проникла в казкове місто.
Разом ми будуємо прозору та доброчесну шкільну спільноту!

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття…
До 210 річниці з Дня народження нашого незабутнього Кобзаря, учні 2-А класу (кл. керівник Оксана Потюк) ознайомились із життєвим шляхом Т.Г. Шевченка,провели конкурс віршів, спробували себе як художники у малюванні української шевченківської хати, провели вікторину “Найцікавіші факти про Шевченка “.
Щасливі діти отримали грамоти за активну участь у конкурсі віршів.

Маленьким діткам про великого Тараса!
Учні 3-В класу (вчитель Галина Турянська) долучились до 210 річниці із дня народження українського Генія, художника та поета.
“Борітеся – поборете!” – разом із Шевченком віримо у нашу спільну Перемогу!

Кобзарю!
Знов до тебе я приходжу,
бо ти для мене совість і закон.
Ліна Костенко
Щоб відзначити 210 річницю з дня народження Тараса Шевченка, учні 6-В класу (класний керівник Софія Гарват) відвідали Бібліотеку для дітей “Сихівська”, де лунали Тарасові слова у виконанні учнів Львівської музичної школи 8.