З нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка учні 8-Б класу (учитель Ірина Саєнко) підготували поетичну вервичку на тему: “Шевченко – наш сучасник”.
Декламуючи твори Кобзаря, вшанували його пам’ять, огненне слово, що будить приспану волю, пророчо звучить крізь століття.

«ЯПС класний – це урок прекрасний.
Мислити навчає, памʼять розвиває». Такими словами розпочинається майже кожен урок «Я пізнаю світ» у 3-А класі (класний керівник Ірина Новосядла). Читати повністю…

Вшановуємо Кобзаря.
Учні 1-А класу читали поезію, переглядали відео, провели конкурсне читання віршів Тараса Шевченка. Отримали подяки.
Учітеся, читайте!
І чужого научайтесь
Й свого не цурайтесь.

Вчитись легко, коли вчитися цікаво.
Так учні 2-А класу (класний керівник Оксана Потюк) на інтегрованому уроці «Я пізнаю світ» і «Технології», вивчаючи будову атомів хімічних елементів та їх електронні орбіталі, виконували роль електронів, за допомогою стрічок, що рухаються у зовнішніх і внутрішніх орбіталях.
Також самостійно за допомогою кольорового паперу виготовляли паперові моделі атомів з електронними орбіталями. Урок пройшов легко, цікаво і доступно кожній дитині.

На інтегрованому уроці з читання та історії, що пройшов у 4-А класі (класний керівник Світлана Стадник) діти знайомилися з Тарасом Шевченком по-новому. Кобзар-поет, художник, скульптор, академік, знавець мов.
Він – символ надії для кожного українця.
Навчаємося любити рідну землю, як заповів Кобзар!

Розпочали новий тиждень традиційно – підняттям Державного прапора.
Учні 8-А класу (класний керівник Ірина Антощук) трепетно виконали Гімн України, згадавши, що вчора відзначали день народження Гімну – одного з основних символів держави.
Дякуємо ЗСУ!