Урок-флешмоб до Міжнародного дня людей з інвалідністю!
До Міжнародного дня людей з інвалідністю, у рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» практичний психолог Ірина Лебідь провела для учнів 6-А класу (кл.кер. Камінська М.Т.) інтерактивний урок-флешмоб.
Мета заходу:
?розкрити учням зміст поняття «толерантність», «людина з інвалідністю»; ?ознайомити з різними порушеннями, які можуть бути у людини;
?ознайомити з основними формами комунікації людей;
?вчити правильно користуватися термінологією для позначення інвалідності; ?вчити встановлювати доброзичливі та толерантні стосунки з іншими;
?навчити бачити спочатку людину, а потім її інвалідність.
Щиро подяка учням за небайдужість та активність! ?
Все буде УКРАЇНА! ??

Листи захисникам та захисницям від учнів 2-А класу!
Учні 2-А класу (кл.кер. Новосядла І.Б.) писали листи нашим захисникам. Адже День збройних сил України зараз свято, яке набуло нового особливого значення. Вітаємо наших захисників і захисниць! Дякуємо за можливість навчатися і спокійно спати! Усім полеглим в час війни – вічна пошана і пам‘ять.
Все буде УКРАЇНА! ??