Попри всі обставини нашого життя, ми повинні зберігати спокій, впевненість у майбутньому.

Учні 10-Б класу ( разом з кл. керівником Єдинак І.Я. та вчителькою біології Вілюрою С.Й.) створили собі святковий настрій, відвідавши творчу майстерню “Сверлик” в Lviv Open Lab. Взяли участь в майстер- класі – виготовлення новорічної іграшки. Де змогли проявити свої творчі здібності при роботі з деревом, а також декоруванні виробу.

“Сверлик” – це місце, де діти та дорослі працюють, навчаються і відпочивають. Завданням даного закладу є показати дітям, що людина може багато чого зробити, головне докладати для цього зусилля. А також переконати дітей, що технології не обмежуються лише комп’ютерами чи смартфонами. Навчання в майстерні дозволяють всебічно розвиватися.