Збірна команда учнів 9-х класів (учителі фізкультури Оксана Онишкевич, Марія Гнівушевська) взяли участь у районному етапі «Старти надій». Приємно зустрітися з суперниками і відчути спортивний азарт. Гасло нашої команди «Вперед йдемо без перешкод, бо маєм український код»Читати повністю…

Цікаво та з користю вчителі-філологи проводять канікули
Пошук нових, інших, відмінних форм навчання допомагає зацікавити учнів, удосконалювати шляхи розвитку та зростання вчителів. Діяльнісними методами навчання в умовах сьогодення ділилися вчителі-філологи. Мікронавчання, нейроосвіта- сучасні освітні тренди.
Розвиваймо свої можливості!

Екскурсія учнів 6-В класу в музей науки та техніки «Еврика»
Дізнаватись щось нове – це завжди захоплююче. В інтерактивному музеї цікавої науки та техніки «Еврика» учні 6-В класу (класний керівник Софія Гарват) змогли поєднати розваги, навчання та відпочинок. Діти експериментували та пізнавали неймовірний світ науки!

Уже не туристи, а мандрівники!

Шкільні вилазки у Карпати завжди захопливі та запам’ятовуються на усе життя! На осінніх канікулах учні 8-Г класу відвідали с. Тухля, у якому була написала повість “Захар Беркут”. Протягом двох днів школярі прогулялися до криниці, біля якої Іван Якович проводив багато часу, пишучи свій твір, храм початку XVIII ст., який розписував Корнило Устиянович, і, звісно ж, зійшли на гору Путище (більш відома як Захар Беркут).

Захід організували уч. історії Христина Пікулицька та Андрій Афтанас.

Цікаві канікули – це і відпочинок, і пізнання чогось нового, і можливість поринути у світ пригод.

Учні 6-Б класу (кл. кер. Наталія Моравська) на осінніх канікулах відвідали парк розваг “Енерджиландія” ( Польща).

Мальовничі алеї унікального парку розваг привели шестикласників до п’яти тематичних зон: ” Казколандія”, “Замок драконів”, ” Аквапарк”, екстремальна зона та 7D кінотеатр.

Щасливі та сповнені сил і готові до навчання!

Через повітряні тривоги, знаходження в укритті або навіть зміну місця проживання діти можуть відчувати себе розгубленими та незахищеними. Під час заходів з психосоціальної підтримки вони мають можливість заспокоїтися, відновити почуття безпеки та навчитися турбуватися про власний емоційний стан вже зараз.
Щоб допомогти дітям вчителі нашої школи продовжують проходити навчання з психосоціальної підтримки за Програмою покращення навчання (Better Learning Programme), що реалізується Норвезькою радою у справах біженців.

Цікаво, весело та з користю для здоровʼя вчителі школи проводять канікули
Ми дуже часто нехтуємо фізичними вправами заради роботи. Однак, їх можна легко поєднувати! А тим паче, такий “синтез” науки та рухової активності можна практикувати з дітьми в школі. Освітянська спільнота вчителів фізичної культури провела веселі конкурси для вчителів, у яких поєднали фізичну активність та інтелектуальні завдання.
Це було чудовою можливістю відпочити та зарядитися позитивною енергією!

Учителі школи взяли участь у майстер-класі «Зроби оберіг для воїна власноруч»!
Сьогодні наші захисники потребують моральної підтримки????, теплоти сердець українців. Їм вкрай важливо знати, що про них пам’ятають, на них чекають, за них моляться і переживають.
Учителі школи взяли участь у майстер-класі «Зроби оберіг для воїна власноруч», який провела учитель технологій Юлія Дідич. Сподіваємось, що обереги-вишиваночки та обереги янголи-охоронці, створені руками вчителів, зігріють воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль, допоможуть здобути перемогу і мир для нашої України. Слава Україні! Героям Слава!