Урок Гідності в 4-А класі!
Хто я? Чи завжди вчиняю вірно?
На ці та інші моральні питання відповідали собі учні 4-А класу (класний керівник Світлана Стадник) на Уроці Гідності.
Бути людяним і чесним, відповідальним і гідним, рівним з іншими. Моделювали різноманітні ситуації, вчилися захищати себе словами, відповідали на тести. Ростемо і вчимося бути доброчесними громадянами своєї непоборної країни.
Слава Україні!

Переможець конкурсу на кращий логотип (емблему) школи!
З метою популяризації та створення сучасного іміджу школи, а також формування в учнів активної громадянської позиції відбувся конкурс серед учнів 5-11 класів на кращий логотип (емблему) школи.
Переможцем став учень 9-В класу Марʼян Мазур! Вітаємо!!!
Усім дякуємо за активну позицію та цікаві ідеї! Переможець отримав подарунок – футболку з новим логотипом!

Інтегрований урок інформатики та фізики в 9-Б класі!
Єдиний шлях, що веде до знання – це діяльність. У цьому переконувалися учні 9-Б класу на інтегрованому уроці інформатики та фізики (учителі Ірина Любчак та Мирослава Камінська). Складні фізичні задачі вчилися розв’язувати швидко і просто створивши «заготовки» в програмі Excel.
Поєднання кількох предметів це завжди хороша ідея!

Благодійний ярмарок до Дня святого Миколая
Гамірно, весело, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить ярмарок у школі!
Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та учням 1-11 класів, які із задоволенням та натхненням постійно долучаються до цієї цікавої та потрібної шкільної ініціативи!
Далі буде…
Разом – ми сила!