День дитини!
Вітаємо з Днем дитини!
Так зустріли учнів 4-В класу (класний керівник Леся Крилишин) у Бібліотеці для дітей “Сихівська”. Весело і пізнавально, з конкурсами та іграми діти дізналися про історію виникнення цього свята та про традиції святкування. А головне те, що діти усвідомили, що окрім прав у них є й обов’язки.

Інтегрований урок фізики та біології в 9-Г класі!
Чому око порівнюють з фотоапаратом, а сітківку – з фотолабораторією? Як бути, що слід робити, щоб зменшити ризики погіршення зору? Складну оптичну систему людини аналізували учні 9-Г класу на інтегрованому уроці фізики та біології (учителі Мирослава Камінська, Світлана Вілюра).
Зір – це дивовижний дар, який кожна людина повинна цінувати і берегти!

Підняття Державного Прапора України!
Новий навчальний тиждень розпочали традиційно з урочистого підняття Державного Прапора України, хвилини мовчання, виконання Державного Гімну України. Учні 6-Б класу (класний керівник Наталія Моравська) долучилися до цієї традиції.
Дякуємо нашим ЗСУ за можливість навчатися!
Слава Україні! Героям Слава!

Весело та цікаво проведені вихідні!
Як весело та цікаво провести вихідні?
Учні 5-Г класу (класний керівник Марта Назаркевич) занурились у світ яскравих вражень на захоплюючому шоу «Цирк на льоду». Після чого разом смачно повечеряли. Заряджені позитивом розпочали новий навчальний тиждень.

Урок-гра з історії «Перші князі Русі-України»
Цікаво та весело було на уроці-грі з історії (вчитель Галина Петренко) «Перші князі Русі-України» у 7-Б, 7-В та 7-Г класах. Учні складали пазли-портрети князів та розповідали цікаві історії з життя та діяльності цих історичних діячів.