Участь в акції зі збору монет для Збройних Сил України!
Слава Україні!
Щиро дякуємо батькам, учням та вчителям за участь в акції зі збору монет для Збройних Сил України! Ваша підтримка дуже важлива. Спільно ми долучаємось до благополуччя нашої країни.Дякуюємо за вашу великодушність та патріотизм!

Майстер-клас по виготовленню оберега «Брелок пес Патрон"
Підтримуємо воїнів ЗСУ. Беремо участь у волонтерському русі. У 5-Б класі на уроці технологій (класний керівник Алла Котій, вчитель Юлія Дідич) волонтерка п.Наталя Савицька провела майстер-клас по виготовленню оберега «Брелок пес Патрон». Учні розмальовували, писали побажання воїнам ЗСУ. Готові вироби передали волонтерам!

День піжам у школі!
Всеукраїнська благодійна акція «День піжам». Для більшості з нас піжама — те, у чому ми спимо. Однак для хворих дітей – це вбрання, у якому вони змушені перебувати цілодобово, але це те, що нагадує рідну домівку. Школярі та вчителі одягнули піжами, щоб підтримати дітей, які проходять довготривале медичне лікування. Подаруймо разом родинам хворих дітей тепло та затишок!