Підготовка до чемпіонату м. Львова з армрестлінгу серед школярів!
Підготовка до чемпіонату м. Львова з армрестлінгу серед школярів 13-17 років.
Наші старшокласники мали можливість спробувати свої сили, взявши участь у майстер-класі, який відбувся на базі школи. Молодці!
Не пропустіть! SCHOOL OF ARMWRESTLING – 9 грудня 2023 року!

Львівські спортивні шкільні ліги тривають. Змагання з волейболу!
Спортивні змагання, безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих дітей.
Львівські спортивні шкільні ліги тривають. Збірна команда дівчат 8-9-х класів (вчитель фізичної культури Едуард Якушевський) взяли участь у змаганнях з волейболу. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої.

Цікава та пізнавальна зустріч учнів 4-В класу!
Цікаву і пізнавальну зустріч для учнів 4-В класу (класний керівник Леся Крилишин) провів представник ДСНС п.Валерій. Завдяки наочним засобам, практичним завданням, діти вкотре повторили правила пожежної, мінної, медичної безпеки. Пам’ятатимуть, що безпечне життя в їхніх руках.

Бінарний урок з всесвітньої історії та музичного мистецтва в 7-Б класі!
Цікаво пройшов бінарний урок з всесвітньої історії та музичного мистецтва в 7-Б класі (вчитель історії Галина Петренко та вчитель музичного мистецтва Вадим Бриж). Вивчаючи тему «Культура Середньовіччя» учні дізналися про виникнення та особливості духовної музики цього періоду та прослухали фрагменти творів.

У світ кіномистецтва поринули учні 3-х класів під час групи продовженого дня
Який шлях «проходить» фільм, перш ніж з’явиться на телеекранах?
У світ кіномистецтва поринули учні 3-х класів під час групи продовженого дня (вихователь Наталія Кончак). Завдяки дитячому самодіяльному театру «Слово» у Бібліотеці для дітей “Сихівська” наші спостерігачі мали змогу переглянути гумористичну сценку-імпровізацію “Знімається кіно”.

Інтегрований урок в 2-А класі!
Легко і цікаво знайомитись із законами Джунглів та їх персонажами учням 2-А класу на інтегрованому уроці англійської та української мови (класний керівник Оксана Потюк та вчитель англійської мови Ірина Гнатів). Діти читали твір, озвучували переглянутий уривок мультфільму, із задоволенням шукали у групах назви героїв казки англійською мовою та прикріплювали їх до масок. А інсценізувати діалоги за текстом виявилось найцікавіше!