Бесіда "Засвітись! А як засяєш - про життя своє й оточуючих подбаєш!"
З метою запобігання випадків травмування дітей у вечірній час доби на дорогах, формування знань, умінь і практичних навичок безпечної поведінки у 10-Б класі (класний керівник Ірина Чучвера) проведена бесіда “Засвітись! А як засяєш – про життя своє й оточуючих подбаєш!”

«Прошу в Миколая дрон для ЗСУ!"
#Миколай_у_камуфляжі
Замело, засніжило, у повітрі витає особливий дух… В очікуванні свят, учні 1-Б класу (класний керівник Оксана Антошик) написали лист до Миколая із одним проханням «Прошу в Миколая дрон для ЗСУ»
Ми – зможемо, ми – Переможемо!

Свято осені в 2-В класі!
Осінь — одна з найпрекрасніших пір року, яка зачаровує кожну людину своєю красою, надихає на творчість. У 2-В класі (класний керівник Наталія Василенко) весело і цікаво пройшло Свято осені, на якому учні читали напам’ять вірші, співали пісні, танцювали, брали участь у різноманітних конкурсах. Свято сподобалось усім! Воно зачепило ніжні струни дитячих сердець, показало красу поетичного слова, а через нього діти побачили красу рідної землі!