«Толерантність починається з мене!»
Ми – різні і ми – разом! Щоб мирно жити, нам треба миритися з цим розмаїттям. Діти 2-Б класу (вчитель Світлана Грудка) ознайомилися зі словом «толерантність», знаходили на кульках слова, які розкривають його зміст, «прикрасили» «Дерево толерантності», списували речення про толерантність та створили дружнє коло «Толерантність – запорука людяності». Діти активно обговорювали вчинки героїв з прочитаного тексту «Дідусева порада». Кожна дитина отримала медальку «Толерантність починається з мене»

Інтегрований урок «Є на світі моя країна, найчарівніша, як перлина» у 1-А класі
Інтегрований урок з ЯПС та образотворчого мистецтва «Є на світі моя країна, найчарівніша, як перлина» відбувся у 1-А класі (класний керівник Олександра Стасишин). Учні отримали інформацію про державні символи, перенесли свої знання і навички у нові ситуації. Заспівали пісню “Моя Україна”та намалювали Прапор та Герб нашої країни.
Все буде Україна!

Інтегрований урок в 5-В класі!
Хто такі запорожці? Що таке народні перекази?
На інтегрованому уроці української літератури (вчитель Софія Гарват) та історії (вчитель Марія Мукан) учні 5-В класу поєднали історичні факти із художнім вимислом.

Інтегрований урок в 4-Б класі!
Поєднання тем різних предметів – це завжди цікаво, а у початковій школі – особливо: ЯДС, українська мова, образотворче мистецтво. Такий інтегрований урок відбувся в 4-Б класі (вчитель Галина Підставська). Після навчання корисний відпочинок на свіжому повітрі. Діти розширили свої знання про правила безпечної поведінки під час активного відпочинку. Учні намалювали мальовничі куточки відпочинку рідного краю.

Міжнародний день толерантності в 4-А класі!
Толерантне ставлення до людини збереже планету від негод, розрубає мотлох павутини, переріже нитку перешкод.
У Міжнародний день толерантності про це говорили учні 4-А класу (класний керівник Світлана Стадник). Діти приєдналися до акції-флешмобу «Толерантність. Ми – різні і ми – разом», переглянули анімацію «Скарлет», намалювали малюнки і обмінялися ними.

Учні 8-В класу приєдналися до флешмобу "Ми - різні і ми - разом!"
Ми – різні і ми – разом!
У Міжнародний день толерантності учні 8-В класу (класний керівник Ірина Подоляк) приєдналися до акції-флешмобу та вкотре переконалися, що потрібно бути толерантним, аби формувати сучасність.
Толерантність – це шлях до миру!

Дівчинка-сирота має незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю «грою у радість». Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя усього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти».
Дякуємо за можливість радіти!Читати повністю…

Виклики сьогодення одні з непростих  Сьогодні, як ніколи, актуально ТОЛЕРАНТНЕ ставлення до оточення.
Учні 3-В класу (вчитель Галина Турянська) змалечку привчаються виявляти свою любов до навколишніх. Діти приєдналися до акції-флешмобу «Толерантність. Ми – різні і ми – разом”
Подаруйте свою посмішку  тим, котрі поруч і світ наповниться добром!