"Енергоефективні школи: нова генерація"
Енергоефективність☝️- невід’ємний компонент енергетичної безпеки держави, а також її сталого інноваційного розвитку. Тому бережливе ставлення до енергоресурсів потрібно виховувати з шкільної парти. І сприяє цьому Всеукраїнський міжрегіональний проєкт “Енергоефективні школи: нова генерація”, який проходять учні 7-А класу (учитель Мирослава Камінська).

Інтегрований урок у 3-А класі!
Цікавий досвід, коли поєднуєш кілька предметів в одне ціле: ЯПС, українську мову і образотворче мистецтво. Такий інтегрований урок відбувся у 3-А класі (класний керівник Ірина Новосядла). Діти вивчали папороті, хвощі, переглядали тематичне відео і відразу визначали кількість букв і звуків у цих словах, складали з ними речення. На завершення уроку малювали вивчені рослини.