Незважаючи на безумовний поступ використання цифрових технологій в освітньому процесі, існують певні ризики щодо захищеності та безпечності дітей у віртуальному просторі.

Інспектори відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Святослав Герчаківський та лейтенант поліції Андрій Кадай ознайомили учнів 7-В класу (класний керівник Оксана Іванець) з питаннями кібербезпеки в освітньому просторі, кібербулінгу, а також нагадали правила безпечної поведінки на вулиці та вдома.
Правильне виховання та навчання дітей безпечному користуванню Інтернетом є важливою запорукою їхньої безпеки та захисту від потенційних загроз