Разом ми можемо більше !
Вчимося бути громадянами!

У рамках проєкту “ М18: ми – законотворці” відбулася зустріч ініціативної групи з написання петиції до народних депутатів. У звернені учні намагалися розкрити проблему профілізації середньої освіти та запропонували кілька цікавих варіантів рішення цієї дилеми. З нетерпінням чекаємо початку онлайн-голосування!

Координатори проєкту у нашій школі: уч. історії та правознавства Наталія Моравська, уч. історії Христина Пікулицька.
Проєкт реалізується за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG) Програма USAID РАДА: наступне покоління, що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».

Традиційно розпочали новий тиждень з підняття Державного Прапора України.
Учні 8-Б класу (класний керівник Ірина Жеребецька) виконали Гімн України та вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв.
Все буде Україна!